Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
25 postów 2647 komentarzy

fretka

fretka - Dresiara

Krwawe ataki terrorystyczne w Nowej Zelandii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obywatel australijski Brenton Tarrant, który zastrzelił kilkadziesiąt osób w Nowej Zelandii , nie ma nic wspólnego z „Legionem Gruzińskim”.

 

 

Dowódca legionu gruzińskiego, Mamuka Mamulaszwili, powiedział to w komentarzu OBOZREVATEL , zauważając, że nigdy wcześniej nie widział terrorysty nowozelandzkiego. Jednocześnie potwierdza fakt, że Ethan Talling rzeczywiście walczył na Donbasie w „ Legionie Gruzińskim’’.

 „Mieliśmy taką osobę, to był młody chłopak, niedoświadczony. Pozostał na pierwszej linii przez dziesięć dni, a nawet mniej, i odszedł. Fizycznie nie mógł znieść obciążenia, które mieliśmy” - mówi.

Według niego później skontaktowali się z nim dziennikarze australijscy, którzy twierdzili, że Talling był kiedyś członkiem jakiejś nazistowskiej lub nacjonalistycznej organizacji.

„Nie zauważyłem tego. Facet przyszedł do nas, podpisał kontrakt, sam wcześniej służył w Australii w oddziałach artyleryjskich” - powiedział Mamulaszwili.

 

https://www.obozrevatel.com/abroad/terakt-v-novoj-zelandii-v-gruzinskom-legione-oprovergli-svoyu-prichastnost.htm

 

 

 

KOMENTARZE

 • To by niejedno wyjaśniało
  chociażby fakt (jeśli to fakt), że w zeszłym roku zamachowiec był w Polsce https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zamachowiec-z-nowej-zelandii-byl-w-polsce-nowe-fakty/l3svnj0 Co wcale nie dziwi gdyż nie od dziś mówi sie o tym że na terytorium Polski szkoli się ukraińskich radykałów.
  "Gruziński Legion" powstał w 1941 w RADOMIU i wchodził w skład armii III Rzeszy.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Legion_Gruzi%C5%84ski
  Kiedy w 2014 r na Ukrainie bandyci przejęli władzę natychmiast zaczęło odradzać się to co kryminalne i tym sposobem reaktywował się "Gruziński Legion".Nie tracąc czasu i energii na ukraińską armię Gruziński Legion wzorem red Sakiewicza podjął współpracę bezpośrednio z bezpieką.

  https://cdn1.img.ukraina.ru/images/101957/58/1019575879.jpg

  https://vignette.wikia.nocookie.net/warrior/images/e/e6/56e877ec24acc_1458075628.jpg/revision/latest?cb=20170402105301&path-prefix=ru

  https://www.youtube.com/watch?v=1kI1YtmGO84
 • Syjonistyczna prowokacja rozbrojenia białych nacjonalistów amerykańskich i rozpoczęcie III wojny światowej?
  Robert David Steele, były oficer piechoty piechoty morskiej i szpieg CIA, a także działacz na rzecz Inżynierii Otwartego Źródła (OSEE)

  P. Jesteś dobrze znany jako były szpieg, a także wiele razy powiedziałeś w publicznym rejestrze, że zarządzałeś operacją fałszywej flagi dla Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA). Masz również autorem trzech książek i dwa rozdziały dotyczące konkretnych operacji false flag - fałszywą flagą ataków - Narzędzie głębokiego państwa , 9/11 Truth , Sandy Hook Prawdę , Orlando Atrocity i Paryż 11/13 . W skrócie, co to jest atak fałszywej flagi?
  O. Termin ten powstał w wojnie morskiej, gdzie piraci, a także kraje takie jak Hiszpania i Francja, latałyby pod flagą swojej ofiary, aby mogły płynąć bliżej i wykonać atak z zaskoczenia. Termin dzisiaj oznacza nic więcej lub mniej niż „nie tak, jak się wydaje”. Oznacza to, że wydarzenie to nie miało miejsca, jak twierdzi rząd; nie zostało przeprowadzone z powodów, dla których rząd twierdzi, że tak było; i zarówno atakujący, jak i ofiary nie są takie, jak się pojawiają. W USA większość napastników to patsies, niektórzy kontrolowani umysłowo, a większość ofiar to aktorzy kryzysowi lub płatni miejscowi, którzy są następnie zobowiązani do zachowania tajemnicy za pomocą nakazów bezpieczeństwa narodowego, które zagrażają im życiem w więzieniu, jeśli powiedzą prawdę o wydarzeniu.
  P: Atak na meczet w Nowej Zelandii przez rzekomą białą supremację wydaje się mieć wiele wątpliwych aspektów. Ogólnie rzecz biorąc, jak myślisz, co się stało?

  O. Dokładna analiza wszystkich dostępnych informacji, w tym pełny techniczny i wojskowy przegląd pełnej taśmy wideo, sugeruje, że było to zdarzenie pod fałszywą flagą. Potrzebujemy muzułmańskich i amerykańskich białych nacjonalistów śledczych na miejscu, aby ustalić, czy ktokolwiek faktycznie umarł, wszystko wskazuje na to, że nikt nie umarł, wydaje się, że było to całkowicie zainscenizowane wydarzenie zarządzane przez Mosad w współudziale skorumpowanej nowozelandzkiej policji i władz krajowych i skorumpowani masoni. Chciałbym zaznaczyć, że większość masonów jest uczciwymi przyzwoitymi ludźmi. Uważam, że chińscy masoni są szczególnie zainteresowani przyszłością wolnomularstwa, aby być na dobro wszystkich, a ta pozorna zbrodnia przeciwko ludzkości ze strony nowozelandzkich masonów powinna ich pozbawić porządku międzynarodowego.
  P: Zanim zapytam o konkretne powody, dla których kwestionujesz oficjalną narrację - że samotny biały człowiek zabił co najmniej pięćdziesięciu muzułmanów i zranił co najmniej 50 muzułmanów - pozwól, że zapytam o motyw. Zakładając, że masz rację, a to było zdarzenie zainscenizowane, po którym nastąpiła natychmiastowa cenzura globalna w celu zablokowania zdrowych wyzwań, jaki był cel tego wydarzenia?O. Tak się cieszę, że o to prosiłeś, ponieważ moja odpowiedź może pomóc zjednoczyć muzułmanów wszędzie z białymi nacjonalistami w USA i być może w innych krajach. To wydarzenie zostało zaprojektowane z dwoma celami. Pierwszym z nich jest demonizowanie białych nacjonalistów, którzy popierają prezydenta Donalda Trumpa, i przygotowanie gruntu dla ich rozbrojenia z pogwałceniem amerykańskiej konstytucji poprzez wykorzystanie zalewu nowych ustaw „czerwonej flagi”, które głębokie państwo próbuje przeforsować w USA . Tak jak syjoniści zamordowali Johna F. Kennedy'ego Juniora, aby oczyścić Hillary Clinton z kupienia jej siedziby Senatu w Nowym Jorku, tak starają się pomóc Demokratom pokonać prezydenta Trumpa w 2020 r. Mój kolega Scott Bennett, były psycholog US Army oficer wojenny, opublikował użyteczną analizę celów i taktyki tego wydarzenia .W Nowej Zelandii, gdzie rząd jest mieszanką dobrego - krytykującego syjonistycznego Izraela - i złego - dążącego do konfiskaty broni - to fałszywe zdarzenie flagowe jest wyraźnie wykorzystywane jako oszustwo uzasadniające rozbrojenie społeczeństwa .

  Drugim celem jest przygotowanie gruntu pod III wojnę światową. Przewiduję teraz, że co najmniej dwa muzułmańskie patsies kontroli umysłu będą mordować - na serio - co najmniej 20 dzieci w wieku przedszkolnym w Stanach Zjednoczonych bezpośrednio przed rozpoczęciem obiecanego ataku przez Syrię w celu usunięcia syjonistów ze Wzgórz Golan, gdzie odkryto ropę. Syjoniści są zdesperowani, by utrzymać Wzgórza Golan i wciągnąć USA w ogólną wojnę na Bliskim Wschodzie. Operacje pod fałszywą flagą, a także przekupstwo i szantaż większości członków Kongresu USA oraz kluczowych urzędników wyższego szczebla w służbie kierowniczej to sposób, w jaki sobie radzą.

  Pozwolę sobie powiedzieć bardzo wyraźnie, że wierzę, że to wydarzenie, po raz pierwszy w historii współczesnej, daje białym nacjonalistom w USA, a muzułmanom na całym świecie podstawę do spotkania przeciwko syjonistycznemu Izraelowi. Chcę natychmiast zobaczyć muzułmańską ekipę śledczą w Nowej Zelandii i chcę, aby ujawnienie tej zbrodni doprowadziło do upadku rządu Nowej Zelandii i zmusić prezydenta Donalda Trumpa do honorowania obietnicy kampanii, by w pełni ujawnić, kto, jak, co i co dlaczego 11 września , która zakończy panowanie terroru przez syjonistów w USA. Jeśli zostaniesz zaproszony, będę zaszczycony mogąc poświęcić swój czas i dołączyć do zespołu. Jestem całkowicie pewien, że mogę wydobyć prawdę od domniemanego strzelca w ciągu 24 godzin. Niestety, nie zdziwiłbym się, gdy rzekomy strzelec zginie w ciągu najbliższych kilku dni, rzekomo z własnej ręki, aby uciszyć go na zawsze.

  P. Co to jest prawo „czerwonej flagi”?

  A. Dziękuję za pytanie. Prawo „czerwonej flagi” jest bardzo niekonstytucyjnym prawem, które jest przyjmowane przez stany USA, które nie wierzą w amerykańską konstytucję i prawo do noszenia broni. W Maryland ostatnio mężczyzna został zamordowany przez policję, kiedy udali się do konfiskaty jego broni bez uprzedzenia. Prawo czerwonej flagi pozwala każdemu - komuś, komu jesteś winien pieniądze, na przykład - powiedzieć policji, że czujesz się „zagrożony” przez ciebie, a to - bez należytego procesu, bez sędziego, bez przesłuchania - umożliwia policji pistolety. Gdyby ktoś chciał mnie zamordować, zorganizowałby „czerwoną flagę”, żeby najpierw został rozbrojony przez policję, bez rzeczywistej słusznej przyczyny, byłby idealną preambułą.

  P: Czy nie jest to naciąganie, by sądzić, że sami muzułmanie wzięliby udział w wydarzeniu fałszywej flagi, bezczeszczącym własny meczet?

  O. Podnosisz bardzo ważny punkt i jest to jeden z powodów, dla których chcę, aby muzułmański zespół śledczy znalazł się jak najszybciej na ziemi. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​większość muzułmanów bardzo chętnie przyjmuje władze i demonstruje, że zasymilowali się i są lojalni wobec swojego przybranego kraju. Podejrzewam, że uczestnicy otrzymali zachęty, których nie mogli odmówić, a ich uczestnictwo było wymagane jako warunek dalszego korzystania z nieobciążonego pobytu w Nowej Zelandii.

  Q. Wymień dla nas anomalie - jasne oznaki, że było to zdarzenie pod fałszywą flagą.

  O. Moja lista pochodzi z mojego własnego oglądania filmu, który jest wyraźnie pełen efektów specjalnych, takich jak osłony pocisków, które „znikają” i nie uderzają w ziemię, oraz prace Gordona Duffa , Kevina Barretta , Jamesa Fetzera jako oraz Baldrmedia i William Craddick . Podzielę moją listę na anomalie zdarzeń i anomalie kontekstowe.

  Anomalie zdarzeń

  Są to wyraźnie strzelające zabawki, które nie wyrzucają osłon ani nie wystrzeliwują prawdziwych pocisków. W filmie po kuli dodano efekt kuli jako efekt specjalny.
  Z wyjątkiem domniemanego zmarłego przy drzwiach wejściowych, który wydaje się być wystawiony wcześniej, żaden z rzekomo zabitych w wideo nie wpada w szok spastyczny, jak to robią prawdziwi ranni, i nie ma rozprysków krwi. Niektóre z tych, które leżą martwe, nie są w rzeczywistości kręcone w filmie. Rzeczywiście, strzelec wychodzi z meczetu, a następnie wraca, tym razem widzimy raczej amatorski dowód krwi, jakby musiał odejść, aby ekipa efektów specjalnych mogła wejść.
  Wydaje się, że stosy ciał były tam przed wejściem bandyty. Wszystkie są w bardzo nienaturalnych pozycjach i, co ciekawe, żaden nie jest odsłonięty, przydatny, jeśli chcesz ukryć wszystkie swoje tożsamości.
  Strzały wystrzeliwane ze strzelby wewnątrz samochodu nie wydmuchują przedniej szyby.
  Cały ruch jest blokowany z ulicy podczas imprezy, tak jakby policja miała ustawione blokady dróg.
  Policja nie przyjeżdża oficjalnie do 36 minut po pierwszym strzale, nieważne, że ich najbliższa stacja znajduje się dwie minuty od pierwszego meczetu.
  Film pokazuje wyraźne oznaki, że został zmieniony technicznie, w tym dodanie pocisków, nie mówiąc już o rzeczywistości, że strzelec został szybko aresztowany i nie miał czasu na nic edytować.
  Anomalie kontekstowe

  Jednostka albo nie jest tym, za kogo się podaje, albo jest o wiele starsza niż twierdzą. Gordon Duff udokumentował swoją rodzinną historię i prowadzi z powrotem do syjonistycznego Izraela na wiele sposobów.
  Osoba ta otrzymała „dziedzictwo”, gdy straciła rodzinę, powszechną technikę Mossadu do zbierania obiecujących osieroconych samców do projektów kontroli umysłu i spędził lata podróżując, w tym Koreę Północną, Chiny, Afganistan, Pakistan, Turcję i Syrię oraz szkolenia w syjonistycznym Izraelu.
  Strzelec rzekomo przejechał przez co najmniej dwa posterunki policji w kierunku od pierwszego do drugiego meczetu.
  Istnieje wideo co najmniej dwóch innych strzelców i istnieją dowody na to, że co najmniej cztery kobiety w grupie wycieczkowej wydają się być komórką wsparcia Mossadu.
  Rząd twierdzi, że ta osoba nie była na swoim radzie, to jasne kłamstwo. Był znanym strzelcem w Brice Rifle Club dla strzelców wojskowych i znany jest z tego, że odwiedził kraje budzące niepokój, w tym Koreę Północną.
  Jest znany przez Turcję, że wkroczył do tego kraju, zamierzając dokonać zamachu lub jakiejś formy ataku terrorystycznego. Sam Turcja, wśród wszystkich narodów muzułmańskich, ma zespół w drodze do Nowej Zelandii, gdzie, jak oczekuję, odmówiono im dostępu do więźnia i meczetów w obawie przed ich szybkim dostrzeżeniem, czym jest - prowokacją fałszywej flagi.
  Rząd Nowej Zelandii wpadł w panikę cenzury, aw USA kontrolowane przez syjonistów media społecznościowe, w szczególności Facebook i Twitter, aktywnie cenzurują szczególnie wideo i generalnie sceptyczne komentarze. Wideo, które jego twórcy zamierzali zniesławić białych nacjonalistów i gniewnych muzułmanów, stało się wyraźnie odpowiedzialnością, ponieważ oglądanie go jest szybko przekonane, że jest to zdarzenie pod fałszywą flagą - a nie to, co twierdzi rząd.
  Jeśli 50 osób okaże się martwych, a kolejne 50 rannych, co, jak sądzę, nie jest pewne, to jest pewne, że było wielu strzelców i podnosi możliwość zabicia martwych z kostnicy w całym kraju, aby zwiększyć liczbę ciał. Jeden człowiek z kilkoma czasopismami nie może, w żadnych okolicznościach, żądać odszkodowania.

  P: Mówisz o kontroli umysłu, jakby to była rutynowa sprawa. Co możesz nam o tym powiedzieć, ponieważ dotyczy to incydentów terrorystycznych i zabójstw?

  A. Pozwól mi najpierw powiedzieć, że chociaż byłem szpiegiem CIA, większość tego, czego dowiedziałem się o złu związanym z CIA, a także z Narodową Agencją Aeronautyki i Kosmosu (NASA) - dwoma miejscami, w których naziści zamieszkali po II wojnie światowej - pochodzi z literatury faktu i relacjonowania innych po tym, jak opuściłem CIA. Nic, co kiedykolwiek powiedziałem publicznie, nie narusza mojej przysięgi zachowania tajemnicy jako szpiega.

  Kontrola umysłu w CIA i NASA zaczęła się od hipnozy i narkotyków oraz rozwinęła się w „dostrajanie” elektromagnetyczne i uraz pedofilny we wczesnym dzieciństwie, co doprowadziło do powstania wielu osobowości w jednym ciele i zdolność szkolenia ludzi do wykonywania niezwykłych rzeczy, których normalnie nie oczekuje się - na przykład pulchna gospodyni domowa potrafiąca zmiażdżyć gardło mężczyzny podczas przechodzenia obok niego - i wycierać ich umysły po fakcie. Zdolność do przekształcania całkowicie niewinnych ludzi w nieświadomych szpiegów i zabójców dowodzenia była od dawna Świętym Graalem Mossadu, jak również CIA. Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że NASA jest tak mocno zaangażowana w to okrucieństwo, wydaje się być wynikiem ich nazistowskich przeszczepów połączonych z chęcią wyszkolenia super ludzi na dalekie odległości misji kosmicznych. Bycie złym przychodzi łatwo, gdy masz dużo pieniędzy i nie masz przeoczenia.

  Na moim blogu mam około 40 postów na temat kontroli umysłu , a szczególnie polecam moją recenzję TRANCE: Formation of America .

  Jestem pewien, że większość wydarzeń „aktywnych strzelców” jest albo wystawianych, albo przy użyciu kontrolowanego przez umysł patsy, który czasami umiera w ramach transakcji. Szczególnie niepokoi mnie fakt, że pracownicy organów ścigania biorą udział w zbrodniach przeciwko ludzkości, a następnie nakazuje się im kłamać pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego i grożąc im utratą emerytur lub więzieniem na całe życie.

  Kontrola umysłu - podobnie jak w przypadku geoinżynierii, komunikacji ludobójstwa i ekobójstwa 5G oraz zalegalizowanej sterylizacji poprzez szczepienia i inne środki - wymyka się spod kontroli. Nie ma rządu zachodniego, o którym wiem, że jest prawdziwą demokracją. Chociaż mam wielkie nadzieje wobec prezydenta Donalda Trumpa, w tym czasie walczy on o swoje życie przeciwko głębokiemu państwu i jego syjonistycznemu podbrzuszu, a my wciąż możemy zobaczyć śmierć Ameryki Pięknej.

  P: Jesteś chrześcijaninem, białym nacjonalistą, ale także Latynosem kolumbijskiej matki, która mieszka na całym świecie jako syn inżyniera naftowego, jako oficer piechoty morskiej i jako szpieg. Stałeś się antysyjonistą tylko wtedy , gdy zniszczyli twój program reform wyborczych, współzałożycielem wielkiej dr Cynthii McKinney. Jakie jest twoje ostatnie słowo dla wszystkich muzułmanów w tej sprawie?

  A. W twoim ostatnim wywiadzie ze mną: „ Czy syjonizm jest w USA ponad? „Skończyłem moją ostateczną odpowiedź, mówiąc to:

  Popieram naszego przewodniczącego i popieram Ilhana Omara. Każdy na swój sposób ucieleśnia to wszystko w Ameryce Pięknej.

  Ameryka, której doświadczyła większość muzułmanów, nie jest Ameryką Piękną, krajem wolnych, gdzie wiara w Boga i lojalność wobec Konstytucji - w tym prawa do wolności słowa i wolności religii - są podstawowymi wartościami. Większość muzułmanów widzi Głęboką Stan Ameryki, w której wirtualny kolonializm, drapieżny kapitalizm i jednostronny militaryzm są normą.

  Powiedziałbym to wszystkim muzułmanom: my biali nacjonaliści przyjmujemy Latynosów, Murzynów i muzułmanów oddanych Bogu i krajowi, wolności i tolerancji. Podzielamy się także ze wszystkimi muzułmanami jednym wielkim wyzwaniem: niemożliwe jest poznanie prawdy od rządu USA, rządu lub mediów, ponieważ wszystkie kanały komunikacji są kontrolowane. Przypomina mi się, że premier Malezji kilka lat temu wezwał do muzułmańskiej służby prasowej, ponieważ syjoniści kontrolują światową prasę i demonizują muzułmanów. Teraz demonizują białych nacjonalistów.

  Wszyscy potrzebujemy kanału prawdy - globalnej sieci lokalnej do dzielenia się informacjami, które nie mogą być cenzurowane, sieci, w której głosów prawdy nie można zabić cyfrowo, sieci, która może pomóc w edukacji miliardów, którzy chcą żyć w pokoju i dobrobycie razem, sieć, która może osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju w ciągu dwudziestu lat, wykorzystując Open Source Everything Engineering (OSEE) w wysokości 10–20% kosztu nieudanego modelu zachodniego.

  To wydarzenie w Nowej Zelandii jest dobrze przystosowane do łączenia białych nacjonalistów i muzułmańskich aktywistów amerykańskich, przeciw syjonistom, przeciwko cenzurowanym kontrolowanym mediom, przeciwko rządom, które wierzą, że mogą oszukać swoich obywateli i świat fałszywymi flagami, których celem jest rozbrojenie poszczególnych obywateli z jednej strony, i uzasadniają zorganizowaną przemoc na poziomie państwowym z drugiej.

  Prawda za wszelką cenę obniża wszystkie inne koszty. To jest to, za czym stoję. Byłbym zaszczycony zaproszeniem do Komisji Prawdy, być może prowadzonej przez Indonezję i obejmującej przedstawicieli Indii, Iranu i Turcji, a także Malezji, skupionych na zbrodni w Nowej Zelandii. Prawda może się zjednoczyć, prawda może się uleczyć, prawda może zatriumfować. Niech Bóg błogosławi wszystkich, którzy oddają Mu cześć prawdą.

  Tłumaczenie automatyczne, źródło: https://www.veteranstoday.com/2019/03/20/robert-steele-new-zealand-false-flag-event-zionist-provocation-to-disarm-us-white-nationalists-and-start-world-war-iii/
 • @rysio 20:09:51
  “Termin dzisiaj oznacza nic więcej lub mniej niż „nie tak, jak się wydaje”. Oznacza to, że wydarzenie to nie miało miejsca, jak twierdzi rząd; nie zostało przeprowadzone z powodów, dla których rząd twierdzi, że tak było; i zarówno atakujący, jak i ofiary nie są takie, jak się pojawiają.”

  Z ofiarami byla różnie. Mogą to być aktorzy, mogą to być faktyczne ofiary, a mogą być kombinacje obu. Atak 9-11 też był operacją fałszywej flagi, a
  zginęło ok. 2000 osób. Nie żydów, bo ci albo mieli dzień wolny, albo jakieś zbiegi okoliczności nie pozwoliły im się stawić rano do pracy.

  „Szczególnie niepokoi mnie fakt, że pracownicy organów ścigania biorą udział w zbrodniach przeciwko ludzkości, a następnie nakazuje się im kłamać pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego i grożąc im utratą emerytur lub więzieniem na całe życie.”

  Policja na całym świecie jest kontrolowana przez masonerię. Po to jest policja, by bronić ich interesów, a nie służyć ochroną obywatelom.
 • @Fretka
  Zryty beret z " azowa " Aj waj co teraz z tym zrobić . Salut : https://general-ivanov1.livejournal.com/260217.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY